24 czerwca 2012

Wojna skończona i nowa wspólna grupa Anty SQL :)

Siemka sorki,że tak długo nie pisałam,ale nie było nic ciekawego.Więc tak GL(Grupa lolików) i Al(Anty loliki) już nie ma.Jest za to nowa wspólna Grupa Anty SQL (jak ktoś nie wie co to SQl to znaczy school czyli po angielsku szkoła.Czyli tak GL+AL=ANTY SQL.Mamy całkiem inne zasady niż w lolikach pozwoliłam sobie sama:D z kopiować listę osób które są w ANTY SQL:


Przewodnicząca:
Klaudia Kołodziejczyk - Kołodziejczykowa
Zastępca:
Dawid Gąsior - Gąsior
Sekretarka:
Klaudia Gędoś - Gędośka
Pozostali ludzie:
Klaudia Grzesiakowska - Grzesiu
Mateusz Górecki - ???
Kacper Hrabia - Kominiorz
Patryk Szydłowski - Szydło
Natalia Rapacz - Rapaczka
Andzia Urbańczyk - Andzia
Magda Półtorak - Magda
Paweł Prowalski - Gwoździu
Mateusz Węgrzyn - Żyła
Kuba Ortyl - Motyl
Jeżeli ktoś chciałby się zapisać zgłoszenia przyjmuje ja czyli Gędośka Gąsior i Kołodziejczykowa  


Miłego dnia :):):):):):)

17 czerwca 2012

Nudy / OSTRA WOJNA LOLIKÓW I anty lolików

Hejka,dziś ostatni dzień weekendu.Same nudy. Jak widzicie w tytule jest napisane dużymi literami LOLIKI DLATEGO,ZE MY NA TO ZASŁUGUJEMY CZARNA STRONA CZYLI anty loliki NA TO NIE ZASŁUGUJĄ SĄ PODLI I TYLE. DO RZECZY.Nie będę się  rozpisywać.Powiem krótko:
Pozdrowienia dla całej GRUPY LOLIKÓW DO KTÓREJ NALEŻĘ.NIE MARTWCIE SIĘ KOCHANI WYGRAMY TĄ WOJNĘ!!!!!!!!!!! MAMY OSTRĄ DRUŻYNĘ DAMY RADĘ!!!!!!:):):):):):):):):):):):)

5 czerwca 2012

6 Miesięcy razem!!!

Hej dziś minęła mi i Góreckimu 6-ta miesięcznica z chodzeniem  i tak była mała kłótnia ale się pogodzimy.Cóż to tyle mam nadziej ze tak długo będą  razem Dawid G i Natalia P.Najlepszego kochani:*:*:*:):):):):):)

3 czerwca 2012

Piknik Rodzinno-Integracyjny.

Hej sorki, że tak długo nie pisałam,ale poprostu mi sie nie chciało pisać,i tak były same nudy.Wczoraj odbył się w naszej szkole Piknik Rodzinno-integracyjny.Dlaczego integracyjny?Dlatego,że było u nas całe Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami. Zwane inaczej "Muminki".Były różne konkursy,quizy,loteria fantowa i wiele wiele innych konkursów i zabaw.Stowarzyszenie "Muminki" przygotowały warsztaty artystyczne.Był także mecz "2 ognie" miedzy "Muminkami"a uczniami naszej szkoły.Dla najmłodszych były dmuchańce i trampolina,ale starsi też korzystali:D:D:D.Każdy uczeń dostawał kupon na darmowy posiłek z grilla.Ciasta...rogaliki i inne rożne smakołyki przygotowali nasi Kochani Rodzice!!! Dziękujemy!!Cały dochód z loterii fantowej i ze sprzedaży ciast pójdzie na kupienie nowego szkolnego telewizora,aby nie tylko nauczyciele,ale i także uczniowie mogli korzystać z niego.To chyba na tyle :P pa:):):):):):)
Rysunki Madzi P. i Klaudii K. z warsztatów artystycznych.

12 kwietnia 2012

Zawody w biegach przełajowych!!!

Hej sorki ale nie napisałam wczorajszego postu bo miałam dużo zadań.Dziś odbyły się zawody w biegach przełajowych.Były one w SP6 w Gaju.Jestem ciekawa jakie mają miejsca nasi uczniowie?? MY JESTEŚMY LEPSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NA 100000%

10 kwietnia 2012

Podręczniki szkolne!!:):):):)

Podręcznik do matematyki z kl V
Hej jak obiecałam napisze wam jakie mamy podręczniki:

Klasy Młodsze:

Klasa I :

Odkrywam siebie i świat. Ja i moja szkoła. Klasa I
Autor: Jolanta Faliszewska
Wydawnictwo: MAC EDUKACJA
Przedmiot: Edukacja wczesnoszkolna


Tytuł: Bugs World 1
Autor: Carol Read, Ana Soberon, Magdalena Kondro
Wydawnictwo: MACMILLAN
Przedmiot: Język angielski

Tytuł: W domu i rodzinie Jezusa
Autor: red. ks. W.Kubik
Wydawnictwo: WAM Kraków
Ćwiczenia dla klasy I
Przedmiot: Religia

KlasaII:

Tytuł: Odkrywam siebie i świat. Ja i moja szkoła. Klasa II
Autor: Jolanta Faliszewska
Wydawnictwo: MAC EDUKACJA
Przedmiot: Edukacja wczesnoszkolna

Tytuł: Bugs World 2
Autor: Carol Read, Ana Soberon, Magdalena Kondro
Wydawnictwo: MACMILLAN
Przedmiot: Język angielski

Tytuł: Bliscy sercu Jezusa
Autor: red. ks. W.Kubik
Wydawnictwo: WAM Kraków
Podręcznik dla klasy II
Przedmiot: Religia

Klasa III:
Tytuł: Ja i moja szkoła.Klasa III
Autor: Joalnta Faliszewska
Wydawnictwo: MAC EDUKACJA
Przedmiot: Edukacja wczesnoszkolna

Tytuł: Bugs World 3
Autor: Carol Read, Ana Soberon, Magdalena Kondro
Wydawnictwo: MACMILLAN
Przedmiot: Język angielski


Klasy Starsze (mamy wszystko takie same):

Tytuł: Słowa na start
Autor: Marlena Derlukiewicz
Wydawnictwo: NOWA ERA
Przedmiot: Język polski IV-VI




Tytuł: Matematyka z plusem
Autor: Magdalena Dobrowolska
Wydawnictwo: GWO
Klasy IV-VI - podręcznik plus 3 zestawy ćwiczeń
Przedmiot: Matematyka

Tytuł: Historia i społeczeństwo

Autor: W.Surdyk-Fertsch
Wydawnictwo: DEMART
Przedmiot: Historia




Tytuł: Przyroda
Autor: Janina Ślusarczyk
Wydawnictwo: NOWA ERA
Przedmiot: Przyroda kl-IV-VI



Tytuł: Informatyka IV-VI
Autor: Grażyna Koba
Wydawnictwo: MIGRA
Przedmiot: Zajęcia komputerowe




Tytuł: Hot Spot kl- IV- VI
Autor: Colin Granger
Wydawnictwo: MACMILLAN
Przedmiot: Język angielski



Tytuł: Plastyka dla klas IV-VI
Autor: Marzena Polkowska
Wydawnictwo: OPERON
Przedmiot: Plastyka



Tytuł: Muzyka dla klas IV-VI
Autor: Małgorzata Rykowska
Wydawnictwo: OPERON
Przedmiot: Muzyka




Tytuł: Technika
Autor: Urszula Chrabąszcz
Wydawnictwo: OPERON
Przedmiot: Technika


 To tyle z naszych podręczników jutro napisze relacje z jutrzejszych lekcji :):):):):)

9 kwietnia 2012

Nasi Nauczyciele!!

Hej dziś wam napisze jakich nauczycieli i wychowawców ma każda klasa.W klasach od I-III nauczycielki to także wychowawczynie tylko osobno mają j.Angielski,Religię.

 Nauczyciele klas starszych:

Religia-P.Anna Pawletta(Także P.Dyrektor) 

Polski-P.Agnieszka Pawłowska(Wych.kl VI)

Matematyka-P.Joanna Bońkowska-Kowalska

Przyroda-P.Anna Zalewska/P.Marta Kurdziel

W-f-P.Tomasz Baudler (wych.kl.V mojej:))

Historia-P.Jolanta Wielonel

Plastyka-P.Anna Pawletta

Muzyka-P.Anna Pawletta

Technika-P.Beata Radmacher

Angielski-P.Katarzyna Micał-Pachlewska(Wych . kl IV)

Informatyka-P.Joanna Bońkowska-Kowalska

Pedagog szkolny:P.Alicja Kurzymska

Konserwator:P.Andrzej Pikusa(gra z nami w ping-ponga:D)

Nauczyciele klas młodszych(tu są  tylko wychowawczynie) 

Klasa I-P.Dorota Olaszewska

Klasa II-P. Jolanta Pikusa

Klasa III-P.Beata Radmacher

To tyle jutro napisze podręczniki jakie są na jaki przedmiot. Polecam szkołę SP4 RZĄDZI:D:D:D:D:D Pozdrowienia  dla Całej Klasy V i VI a także nauczycieli:):):):):)