24 czerwca 2012

Wojna skończona i nowa wspólna grupa Anty SQL :)

Siemka sorki,że tak długo nie pisałam,ale nie było nic ciekawego.Więc tak GL(Grupa lolików) i Al(Anty loliki) już nie ma.Jest za to nowa wspólna Grupa Anty SQL (jak ktoś nie wie co to SQl to znaczy school czyli po angielsku szkoła.Czyli tak GL+AL=ANTY SQL.Mamy całkiem inne zasady niż w lolikach pozwoliłam sobie sama:D z kopiować listę osób które są w ANTY SQL:


Przewodnicząca:
Klaudia Kołodziejczyk - Kołodziejczykowa
Zastępca:
Dawid Gąsior - Gąsior
Sekretarka:
Klaudia Gędoś - Gędośka
Pozostali ludzie:
Klaudia Grzesiakowska - Grzesiu
Mateusz Górecki - ???
Kacper Hrabia - Kominiorz
Patryk Szydłowski - Szydło
Natalia Rapacz - Rapaczka
Andzia Urbańczyk - Andzia
Magda Półtorak - Magda
Paweł Prowalski - Gwoździu
Mateusz Węgrzyn - Żyła
Kuba Ortyl - Motyl
Jeżeli ktoś chciałby się zapisać zgłoszenia przyjmuje ja czyli Gędośka Gąsior i Kołodziejczykowa  


Miłego dnia :):):):):):)

Brak komentarzy: