17 czerwca 2012

Nudy / OSTRA WOJNA LOLIKÓW I anty lolików

Hejka,dziś ostatni dzień weekendu.Same nudy. Jak widzicie w tytule jest napisane dużymi literami LOLIKI DLATEGO,ZE MY NA TO ZASŁUGUJEMY CZARNA STRONA CZYLI anty loliki NA TO NIE ZASŁUGUJĄ SĄ PODLI I TYLE. DO RZECZY.Nie będę się  rozpisywać.Powiem krótko:
Pozdrowienia dla całej GRUPY LOLIKÓW DO KTÓREJ NALEŻĘ.NIE MARTWCIE SIĘ KOCHANI WYGRAMY TĄ WOJNĘ!!!!!!!!!!! MAMY OSTRĄ DRUŻYNĘ DAMY RADĘ!!!!!!:):):):):):):):):):):):)

Brak komentarzy: