24 czerwca 2012

Wojna skończona i nowa wspólna grupa Anty SQL :)

Siemka sorki,że tak długo nie pisałam,ale nie było nic ciekawego.Więc tak GL(Grupa lolików) i Al(Anty loliki) już nie ma.Jest za to nowa wspólna Grupa Anty SQL (jak ktoś nie wie co to SQl to znaczy school czyli po angielsku szkoła.Czyli tak GL+AL=ANTY SQL.Mamy całkiem inne zasady niż w lolikach pozwoliłam sobie sama:D z kopiować listę osób które są w ANTY SQL:


Przewodnicząca:
Klaudia Kołodziejczyk - Kołodziejczykowa
Zastępca:
Dawid Gąsior - Gąsior
Sekretarka:
Klaudia Gędoś - Gędośka
Pozostali ludzie:
Klaudia Grzesiakowska - Grzesiu
Mateusz Górecki - ???
Kacper Hrabia - Kominiorz
Patryk Szydłowski - Szydło
Natalia Rapacz - Rapaczka
Andzia Urbańczyk - Andzia
Magda Półtorak - Magda
Paweł Prowalski - Gwoździu
Mateusz Węgrzyn - Żyła
Kuba Ortyl - Motyl
Jeżeli ktoś chciałby się zapisać zgłoszenia przyjmuje ja czyli Gędośka Gąsior i Kołodziejczykowa  


Miłego dnia :):):):):):)

17 czerwca 2012

Nudy / OSTRA WOJNA LOLIKÓW I anty lolików

Hejka,dziś ostatni dzień weekendu.Same nudy. Jak widzicie w tytule jest napisane dużymi literami LOLIKI DLATEGO,ZE MY NA TO ZASŁUGUJEMY CZARNA STRONA CZYLI anty loliki NA TO NIE ZASŁUGUJĄ SĄ PODLI I TYLE. DO RZECZY.Nie będę się  rozpisywać.Powiem krótko:
Pozdrowienia dla całej GRUPY LOLIKÓW DO KTÓREJ NALEŻĘ.NIE MARTWCIE SIĘ KOCHANI WYGRAMY TĄ WOJNĘ!!!!!!!!!!! MAMY OSTRĄ DRUŻYNĘ DAMY RADĘ!!!!!!:):):):):):):):):):):):)

5 czerwca 2012

6 Miesięcy razem!!!

Hej dziś minęła mi i Góreckimu 6-ta miesięcznica z chodzeniem  i tak była mała kłótnia ale się pogodzimy.Cóż to tyle mam nadziej ze tak długo będą  razem Dawid G i Natalia P.Najlepszego kochani:*:*:*:):):):):):)

3 czerwca 2012

Piknik Rodzinno-Integracyjny.

Hej sorki, że tak długo nie pisałam,ale poprostu mi sie nie chciało pisać,i tak były same nudy.Wczoraj odbył się w naszej szkole Piknik Rodzinno-integracyjny.Dlaczego integracyjny?Dlatego,że było u nas całe Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami. Zwane inaczej "Muminki".Były różne konkursy,quizy,loteria fantowa i wiele wiele innych konkursów i zabaw.Stowarzyszenie "Muminki" przygotowały warsztaty artystyczne.Był także mecz "2 ognie" miedzy "Muminkami"a uczniami naszej szkoły.Dla najmłodszych były dmuchańce i trampolina,ale starsi też korzystali:D:D:D.Każdy uczeń dostawał kupon na darmowy posiłek z grilla.Ciasta...rogaliki i inne rożne smakołyki przygotowali nasi Kochani Rodzice!!! Dziękujemy!!Cały dochód z loterii fantowej i ze sprzedaży ciast pójdzie na kupienie nowego szkolnego telewizora,aby nie tylko nauczyciele,ale i także uczniowie mogli korzystać z niego.To chyba na tyle :P pa:):):):):):)
Rysunki Madzi P. i Klaudii K. z warsztatów artystycznych.