![]() |
| Rysunki Madzi P. i Klaudii K. z warsztatów artystycznych. |
3 czerwca 2012
Piknik Rodzinno-Integracyjny.
Hej sorki, że tak długo nie pisałam,ale poprostu mi sie nie chciało pisać,i tak były same nudy.Wczoraj odbył się w naszej szkole Piknik Rodzinno-integracyjny.Dlaczego integracyjny?Dlatego,że było u nas całe Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami. Zwane inaczej "Muminki".Były różne konkursy,quizy,loteria fantowa i wiele wiele innych konkursów i zabaw.Stowarzyszenie "Muminki" przygotowały warsztaty artystyczne.Był także mecz "2 ognie" miedzy "Muminkami"a uczniami naszej szkoły.Dla najmłodszych były dmuchańce i trampolina,ale starsi też korzystali:D:D:D.Każdy uczeń dostawał kupon na darmowy posiłek z grilla.Ciasta...rogaliki i inne rożne smakołyki przygotowali nasi Kochani Rodzice!!! Dziękujemy!!Cały dochód z loterii fantowej i ze sprzedaży ciast pójdzie na kupienie nowego szkolnego telewizora,aby nie tylko nauczyciele,ale i także uczniowie mogli korzystać z niego.To chyba na tyle :P pa:):):):):):)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz