9 kwietnia 2012

Nasi Nauczyciele!!

Hej dziś wam napisze jakich nauczycieli i wychowawców ma każda klasa.W klasach od I-III nauczycielki to także wychowawczynie tylko osobno mają j.Angielski,Religię.

 Nauczyciele klas starszych:

Religia-P.Anna Pawletta(Także P.Dyrektor) 

Polski-P.Agnieszka Pawłowska(Wych.kl VI)

Matematyka-P.Joanna Bońkowska-Kowalska

Przyroda-P.Anna Zalewska/P.Marta Kurdziel

W-f-P.Tomasz Baudler (wych.kl.V mojej:))

Historia-P.Jolanta Wielonel

Plastyka-P.Anna Pawletta

Muzyka-P.Anna Pawletta

Technika-P.Beata Radmacher

Angielski-P.Katarzyna Micał-Pachlewska(Wych . kl IV)

Informatyka-P.Joanna Bońkowska-Kowalska

Pedagog szkolny:P.Alicja Kurzymska

Konserwator:P.Andrzej Pikusa(gra z nami w ping-ponga:D)

Nauczyciele klas młodszych(tu są  tylko wychowawczynie) 

Klasa I-P.Dorota Olaszewska

Klasa II-P. Jolanta Pikusa

Klasa III-P.Beata Radmacher

To tyle jutro napisze podręczniki jakie są na jaki przedmiot. Polecam szkołę SP4 RZĄDZI:D:D:D:D:D Pozdrowienia  dla Całej Klasy V i VI a także nauczycieli:):):):):)

Brak komentarzy: