5 czerwca 2012

6 Miesięcy razem!!!

Hej dziś minęła mi i Góreckimu 6-ta miesięcznica z chodzeniem  i tak była mała kłótnia ale się pogodzimy.Cóż to tyle mam nadziej ze tak długo będą  razem Dawid G i Natalia P.Najlepszego kochani:*:*:*:):):):):):)

Brak komentarzy: