Moja szkoła
o mojej szkole...
5 czerwca 2012
6 Miesięcy razem!!!
Hej dziś minęła mi i Góreckimu 6-ta miesięcznica z chodzeniem i tak była mała kłótnia ale się pogodzimy.Cóż to tyle mam nadziej ze tak długo będą razem Dawid G i Natalia P.Najlepszego kochani:*:*:*:):):):):):)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz