Moja szkoła
o mojej szkole...
12 kwietnia 2012
Zawody w biegach przełajowych!!!
Hej sorki ale nie napisałam wczorajszego postu bo miałam dużo zadań.Dziś odbyły się zawody w biegach przełajowych.Były one w SP6 w Gaju.Jestem ciekawa jakie mają miejsca nasi uczniowie?? MY JESTEŚMY LEPSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NA 100000%
1 komentarz:
Klaudia
pisze...
chłopcy 3 a laski 4. napisz o uni hokeju
16 kwietnia 2012 17:02
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
1 komentarz:
chłopcy 3 a laski 4. napisz o uni hokeju
Prześlij komentarz