12 kwietnia 2012

Zawody w biegach przełajowych!!!

Hej sorki ale nie napisałam wczorajszego postu bo miałam dużo zadań.Dziś odbyły się zawody w biegach przełajowych.Były one w SP6 w Gaju.Jestem ciekawa jakie mają miejsca nasi uczniowie?? MY JESTEŚMY LEPSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NA 100000%

1 komentarz:

Klaudia pisze...

chłopcy 3 a laski 4. napisz o uni hokeju